Poradnik Klienta
Zobacz niżej!

Profesjonalne i wielojęzyczne hostessy - Kraków

W Krakowie, głównie w Śródmieściu, np. na Starym Rynku i Kazimierzu, ale i w kilku innych dzielnicach odbywa się wiele
imprez kulturalnych, festiwali i koncertów, o charakterze typowo rozrywkowym. Podobno w całej Polsce, największe
zagęszczenie różnego rodzaju klubów, również nocnych występuje właśnie tutaj. Korzystają z nich chętnie nie tylko
przysłowiowi Anglicy, ale i miliony innej narodowości turystów czy ludzi biznesu, dysponujących całkiem pokaźnymi
kapitałami na lokalne i przyszłe wydatki.

 

Do tych właśnie potencjalnych klientów docieramy w najszerszym zakresie, również obsługując różnego rodzaju imprezy w
pubach, klubach, dyskotekach, barach, spotkania biznesowe, również z udziałem VIP-ów. Mnóstwo tego rodzaju lokali, to
zarazem mnóstwo okazji na ich promowanie. W takich miejscach bardzo często nasze hostessy obsługują i promują różne, mniej lub bardziej znane marki, np. alkoholi, win, herbat i innych towarów. Oczywiście najczęściej wg wytycznych działów marketingu.

Coś więcej o naszej roli w hostessingu

Energy Models to więcej niż agencja hostess, to również agencja promotorek i wielu innych osób, potrzebnych do udanej
obsługi najróżniejszych wydarzeń. Wiele koncernów, ale i mniejszych firm chce wypełnić swoje cele np. marketingowe, a do tego potrzebuje pracowitych i reprezentacyjnych osób, takich jak hostessy. Kraków to wręcz zagłębie wyedukowanych,
wielojęzycznych hostess (znających biegle różne języki) - z uwagi na istniejące uczelnie, w których nie brakuje elokwentnych i samodzielnych osób, np. chętnie podejmujących się pracy w tym charakterze.

Przywiązujemy dużą uwagę do tego, by nasze hostessy były sumienne, uczciwe, urodziwe i mądre. Tak, by zawsze radziły sobie w różnych okolicznościach, wymagających czasami wykazania się polotem, inteligencją i taktem. Oczywiście bardzo pomocne na co dzień są anglojęzyczne hostessy, uczestniczące w negocjacjach, w roli tłumaczek. Ale istnieje również spore zapotrzebowanie na francuskojęzyczne hostessy oraz na niemieckojęzyczne hostessy. Kraków to bowiem miasto, w którym często dochodzi do wizyt oficjeli, znanych polityków polskich i zagranicznych, a więc organizuje się wiele oficjalnych eventów, takich jak fora ekonomiczne, gale, sympozja i wykłady różnego rodzaju.

 

Klienci bardzo często wynajmują hostessy z Krakowa na targi i konferencje, ale o dziwo odbywające się również czasami w innych lokalizacjach, poza Polską. Po prostu czasami bardziej opłaca się zleceniodawcy zatrudnienie polskiej hostessy (i jej transport), niż zatrudnienie lokalnej hostessy, do obsługi wydarzenia zagranicą.

Mapa_świata.png

Pilne wydarzenie, nawet na ostatnią chwilę?

Jeśli masz do wykonania jakiś projekt, który zyskałby dodatkowy sens z udziałem hostess, skontaktuj się z nami. Oczywiście
na życzenie dokonywane są pełna stylizacja i dobór odpowiednich osób, charakteryzacji itp. w zależności od potrzeb i okoliczności. Wszystko jest zawsze do uzgodnienia, zarówno z agencją hostess, jak i samymi Wykonawcami - hostessami. Sam typ Wykonawców może być różny, bowiem w naszej bazie znajduje się wiele doświadczonych, ale i zarazem różnorodnych osób, z których zawsze (już od ponad 15 lat) udaje się zebrać odpowiedni zespół, gdy będzie to konieczne, nawet w ostatniej chwili.

Doświadczenie agencji hostess gwarancją powodzenia

Od lat z naszych usług korzystają wymagający klienci, angażując w Krakowie nasz personel do swoich projektów promocyjnych,sprzedażowych, wystaw i wielu innych eventów. Ufają nam uznane marki na rynku, takie jakie Targi Krakowskie sp. z o.o., które właśnie u nas zamawiają obsługę hostessingową, czy promocyjną stoisk na targach, co poświadczają stosowne referencje. Obsługiwane przez nas imprezy trudno zliczyć (a do tego wymieniać poszczególne miejscowości), ale najbardziej znane z nich, które obsługują nasze hostessy - w Krakowie i okolicach to:

 

Kongres Turystyki Medycznej, Małopolskie Targi Mieszkań i Domów, Targi Edukacyjne - Festiwal Zawodów w Małopolsce,
Międzynarodowe Targi Wina Enoexpo, Live Music Festival, Kongres Przedsiębiorców Małopolski, Krakowski Festiwal Filmowy,
Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii Horeca, Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KrakDent, Targi BLACH-TECH-EXPO, Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile IT, Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND, Międzynarodowe Targi Książki, Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny Dental Spaghetti, Targi Moto Show, jak również Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do
Obróbki Materiałów EUROTOOL.

Poradnik Klienta - dobre praktyki

Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...