Hostessy na każdą okazję, pełna obsługa firm i wydarzeń

Energy Models to także agencja hostess, dysponująca doświadczonym personelem, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Klient otrzymuje pełną elastyczność form współpracy. Może samodzielnie zatrudniać, ale czasem wymaga pełnej organizacji i wyręczania go w rekrutacji, przeszkalaniu, ubieraniu czy rozliczaniu pracy hostess i hostów, jak i również osób dodatkowych. W zależności od potrzeb, pilności zlecenia zapewniamy zespół tak, by dane wydarzenie udało się zrealizować nawet ekspresowo, na ostatnią chwilę.

 

Dbając o pozytywny wizerunek i sukces Klientów, udostępniamy profile rzetelnych, wykwalifikowanych i doświadczonych osób. Każda z zatrudnianych hostess wykazuje pełne zaangażowanie realizując nakreślone zadania. Dzięki naszej działalności możliwe jest także korzystanie z usług pozostałych Wykonawców, np. hostów, modelek, modeli, promotorów, fordanserek, animatorów, muzyków, DJ-ów, statystów, konferansjerów i wielu innych.

 

Dzięki Energy Models wykonanie np. akcji promocyjnej w kilkuset miastach w tym samym czasie, z pełnym raportowaniem i celami jest wykonalne wg najlepszych cen na rynku. Klient może dokonywać wyboru hostess, gdy nie zostawi nam tych kwestii. Zaufało nam już wiele firm z całej Polski i całego świata. Zatrudniane przez nas osoby znają języki obce, bywają z różnych krajów, dzięki temu obsłużysz wydarzenia nawet za granicą. Po prostu zacznij współpracę :)

Same plusy - unikalne talenty, przydatność hostess

Dobrze zorganizowana konferencja, gala, spotkanie z kontrahentami nie mogą się odbyć bez osób, które pomogą stworzyć odpowiedni klimat, gwarantujący sukces.  Hostessy to osoby zwykle zachwycające wyglądem - częste połączenie piękna, taktu, konsekwencji i inteligencji. Czasem mają jednak za cel zbudować wizerunek Klienta, nie odwracając uwagi gości. Oczywiście to kwestia urody, image, makijażu czy ubioru - wszelkie życzenia są zwykle realizowane. Profesjonalna hostessa posiada zdolności odpowiedniego i taktownego zachowania się w sytuacjach, które bywają wyjątkowe.

Świadczone usługi w Polsce i zagranicą - przykłady

Mapa_świata.png

Jakie usługi świadczymy...

Poradnik Klienta - dobre praktyki

Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...

Jesteś hostessą, chcesz zostać?

Współpracującym osobom zapewniamy udział w zleceniach, działając na zlecenie znanych klientów zagranicznych oraz klientów lokalnych na terenie całej Polski.

Dbamy o bezpieczeństwo, planowanie kariery. Przyszłym hostessom zapewniamy konsultacje, pełną opiekę oraz bezpłatne, profesjonalne sesje zdjęciowe z udziałem uznanych specjalistów od fotografii, wizażu oraz choreografii.

Poradnik Hostessy - dobre praktyki

Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...