Masz Instagram, Facebook... zarabiaj promując Klientów, marki, linki, itd. jako Influencer

O pracy modelki, modela...

Modeling to fascynujące zajęcie. Kariera w tym zawodzie to możliwość odbycia wielu niesamowitych podróży, dzięki którym spotkasz na swojej drodze interesujących ludzi i zobaczysz wiele ciekawych miejsc. To także okazja, by zmienić otoczenie, zaistnieć w świecie. To wreszcie pełna niezależność finansowa, w trakcie i po jej zakończeniu.

 

Modeling to bardzo konkurencyjny przemysł. Liczy się w nim Twój dobry wygląd, ale sukces osiągniesz tylko dzięki pracy, wytrwałości, odpowiedniemu podejściu. Reprezentująca Cię profesjonalna agencja modelek i modeli, odgrywa ogromnie istotną rolę. Ważne jest nie tylko to, w co się ubierasz, jak ćwiczysz, ale i odpowiednia dieta, punktualność, kreatywność. Modeling wymaga również pozytywnego nastawienia oraz wyciągania wniosków po każdej nowej pracy i castingu.

Współczesne standardy mody są coraz wyższe. Profesjonalne podejście zwiększa Twoją szanse osiągnięcia sukcesu wielokrotnie. Naszym celem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa, kompleksowej pomocy i odpowiednie pokierowanie Twoją profesjonalną karierą, biorąc pod uwagę Twoją indywidualność.

Oceniając swoje szanse nie sugeruj się obiegowymi opiniami. Czasami wielkie kariery robią dziewczęta i chłopcy, których zanim zostały modelkami nikt nie uważał, w ich środowiskach, za osoby atrakcyjne. Modeling da się doskonale pogodzić z nauką, nawet w zagranicznych szkołach. Rodzice są bardzo mile widziani, staramy się utrzymywać z nimi możliwie najlepszy kontakt.

Nie ma znaczenia skąd i gdzie jesteś

Odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą – pracują z nami osoby z wielu krajów, w tym ze wszystkich stron Polski. Formularz pozwoli nam na pełniejszą ocenę Twojej osoby. Jeżeli nasza agencja modelek i modeli zdecyduje się na współpracę z Tobą, w ciągu kliku dni poinformujemy Cię o tym. Jeśli chcesz, po prostu zadzwoń do nas i umów się z nami.

 

Jeśli jesteś wysoką osobą, masz szczupłą, lub bardzo szczupłą sylwetkę, zadbane ciało, wypełnij poniższy formularz i dołącz do niego swoje fotografie. Dziękujemy za jego dokładne wypełnienie, to ułatwia współpracę i wpływa na ilość otrzymywanych ofert pracy.

O pracy w innym charakterze...

Poniżej, znajdziesz listę zawodów i profesji, która może liczyć na zlecenia, współpracując z nami i naszymi Klientami. Na dole strony znajduje się formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go, a my skontaktujemy się oczywiście z Tobą.

Jeśli interesuje Cię możliwość pracy na wielu polach, otrzymasz możliwość skonfigurowania swojego profilu, by otrzymywać propozycje i zlecenia z Polski, całego świata wg preferencji.

Odpowiedzi na częste pytania...

W Krokach #1, #2 znajdziesz podpowiedzi jak rozpocząć z nami współpracę, jako osoba początkująca. Jeśli masz jednak już doświadczenie, odpowiedzi na pytania znajdziesz w zakładce "Mam doświadczenie". Poświęć minutkę, a wiele się wyjaśni :)

Krok #1

Jak uzyskać zdjęcia, ukazujące poprawnie sylwetkę?


Najlepiej z aparatem lub telefonem komórkowym, na wysokości np. pasa, tak by sylwetka nie wyszła wydłużona lub krótka, stań prosto i nie garb się. Potrzebujemy zdjęcie sylwetki bokiem (z profilem twarzy) oraz na wprost, patrząc w obiektyw.
Co na siebie założyć, robiąc nowe zdjęcia zgłoszeniowe?


Załóż przylegające ubranie, a w miarę możliwości strój kąpielowy jeśli chcesz zostać np. modelką lub fotomodelem, itp. Nie przejmuj się niedoskonałościami, zawsze można i będzie czas nad danym fragmentem ciała (w razie potrzeby) popracować :)
Jakie zdjęcia do profilu Wykonawcy będą najlepsze i dlaczego?


Zdjęcia zrób w świetle dziennym, takie gdzie twarz nie jest zasłonięta włosami lub czapką.
Nie obrabiaj zdjęć w programach graficznych, filtrami. Załącz kolorowe, a nie np. czarno-białe, bo profesjonaliści i klienci często uruchamiają wyobraźnię, oceniając czyjąś naturę.
Czy mogę przygotować i załączyć różne zdjęcia, np. starsze?


Jeśli masz zdjęcia z różnych (swoich, np. w zawodzie) prac lub sesji, załącz oczywiście część z nich. Jeśli miewasz różne image to nawet lepiej, bo to oczywisty plus. Jeśli nie masz, po prostu przedstaw się tak, by można było Cię rzeczywiście zobaczyć - cenimy naturalne zdjęcia i interesujące osoby!

Krok #2

Co gdy już wyślę naturalne zdjęcia, bez obróbki?


Ta odpowiedź się wkróce tu pojawi. Najlepiej jednak uruchom czat i porozmawiajmy, by wszystko wyszło jak najlepiej :)
Kiedy skompletować solidne portfolio i dlaczego?


Ta odpowiedź się wkróce tu pojawi. Najlepiej jednak uruchom czat i porozmawiajmy, by wszystko wyszło jak najlepiej :)
Co gdy nie mam portfolio, mam mało doświadczenia?


Ta odpowiedź się wkróce tu pojawi. Najlepiej jednak uruchom czat i porozmawiajmy, by wszystko wyszło jak najlepiej :)

Ogólne

Ile lat muszę mieć, by rozpocząć współpracę?


Z uwagi na to, że w świecie show biznesu, reklamy, filmów i mody występują już dzieci, możesz rozpocząć i wykorzystać swój potencjał w dowolnym wieku. Ale jeśli nie masz 18 lat, będzie wypadało poinformować rodziców :)
Na czym polega współpraca z Energy Models?


Łączymy Klientów z Wykonawcami, zazwyczaj każdy Wykonawca (jak np. topmodelka, hostessa czy reżyser itd.) nie ogranicza się do wykonywania jednego rodzaju pracy. Otrzymasz możliwość wyboru zleceń spośród wielu propozycji, kariery w Polsce i zagranicą.
Co muszę zrobić, by zacząć - czy to coś kosztuje?


Rozpoczęcie współpracy z nami jest całkowicie darmowe, bez względu na to jaki potencjał reprezentujesz swoją osobą. Oczywiście postaramy się rozwinąć go jak najlepiej. W końcu Twoja pomyślność i korzyści, przyniosą nam również radość i zadowolenie!
Jak się odpowiednio zgłosić do Was, co jest istotne?


Przede wszystkim dokładnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zajmuje to tylko chwilkę, ale jest najważniejszym krokiem dla Ciebie! Załącz zdjecia - ważne, by były odpowiednie do wstępnej oceny, sensownego profilu. Jak je fajnie zrobić poczytaj obok, w opisie kolejnych kroków.
Jakie są korzyści, gdy rozpocznę - zostanę gwiazdą?


Korzyści bywają zwykle różne. Na pewno super jest świetnie zarabiać, przeżywać przygody, podróżować. No i zdobywać doświadczenie, poznawać nowych ludzi. Popularność nie jest dla wszystkich celem, ale jeśli jest Twoim to pomożemy Ci go zrealizować!
Jak mam założyć profil Wykonawcy?


Wypełnij formularz zgłoszeniowy, dostępny po lewej stronie. Zostanie on szybko zweryfikowany, następne informacje trafią już na Twojego maila. Możesz zawsze zmieniać ustawienia swojego profilu, preferencje dotyczące zleceń, itp.
Czy można zaufać Energy Models, czym się wyróżnia?


Energy Models powstało po zdobyciu doświadczeń zespołu z najlepszymi agencjami mody na świecie. Topowa obsługa prawna, języki obce, wymiana informacji na całym świecie i w Polsce to nasza codzienność! Setki zadowolonych klientów od wielu, wielu lat!
Gdzie jest opis kolejnych kroków + dodatkowe porady?


Ponad tymi odpowiedziami są kolejne zakładki Krok #1, Krok #2 itd, zapoznaj się z nimi! W zasadzie rozpoczęcie jest banalnie proste, ale polecamy Ci je jednak przeczytać :) Nie odwlekaj zgłoszenia - po prostu zrób je i gotowe!

Mam doświaczenie

A jeśli mam doświadczenie, wpółpracuję z innymi firmami, agentami?


Porozmawiajmy po prostu o Twojej sytuacji :) Uruchom rozmowę na czacie lub zadzwoń do nas, ustalimy czym się zajmujesz i co możemy dla Ciebie zrobić! Nie wymagamy podpisywania umów ramowych na wyłączność. Współpracują z nami osoby, które chcą czuć się całkowicie wolne, samodzielne... korzystając z wielu możliwości naraz!

 
 

Wiele charakterów prac - jeden profil

Niezależnie od tego, w jakim charakterze chcesz pracować, np. jako model lub hostessa, supervisor, czy reżyser... wypełnij jeden formularz zgłoszeniowy, dostępny powyżej.

 

Otrzymasz możliwość personalizacji profilu, aby trafiały do Ciebie wyłącznie takie oferty i zlecenia pracy, jakich oczekujesz!

Wykonawcy Pozostali to np.: firmy i freelancerzy, konferansjerzy, DJ-e, projektanci mody, organizatorzy wydarzeń, świadczący usługi związane ze światem show biznesu, mody, sztuki - z reżyserią, fotografią, scenografią, oświetleniem... i wiele innych!